آموزش راه اندازي فست فود
چگونه يك فست فود شلوغ داشته باشيم
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 0
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است

 

علاوه غذا و نوشيدني در كافه چيزهاي ديگري هستن كه مشتري را جذب مي كند  ايده هاي خلاقانه اي كه در فضاي كافه مي بينند مدل هاي غيرعادي و جديد براي مشتري ايجاد حس هنري و رومانتيك.

نماي داخلي كافي شاپ تزيين شده با سمبل هاي مختلف و مكان هاي ثبت خاطره هاي زيباي مشتري و حتي تصويرسازي در ذهن مشتري ايجاد مي كند.

حتي فصل جديد باعث تغيير در ترافيك مشتري مي شود و با نزديك شدن به پاييز ، بسياري از مشتريان در حالت "حالت خواب زمستاني" قرار مي گيرند و روي قهوه بعد از ظهر خود مي پرند. به عنوان يك صاحب كافي شاپ ، شما يك قدرت منحصر به فرد براي القاي انرژي و احساس اجتماع در محلهخودداريد

فست فود

مغازه خود را با گل و برگ پاييز روي ميزها تزئين كنيد ، غذاهاي كوچك و كوچك كدو تنبل را در نزديكي ثبت نام اضافه كنيد و رنگ علائم صفحه من

خود را به روز كنيد. از كارمندان خلاق خود در مورد دكوراسيون استفاده كنيد. برخي از دكوراسيون هاي فصلي نشان مي دهد كه مغازه شما سرگرم كننده و شخصي است ، اما از رفتن به بالاي صفحه بر حذر باشيد. تعداد زيادي تار عنكبوتي جعلي يا مترسك مي توانند به صورت پرزدار و پريشان شوند. همه چيز

را ساده نگه داريد و آن را از دكوراسيون موجود فروشگاه خود تعريف كنيد.براي تشويق روحيه سقوط و همچنين هدايت مشتريان به فروشگاه خود ، يك رويداد

فصلي را در فروشگاه خود برگزار كنيد

كدو

با گذشت فصل ، هواي سردتر افراد را در درون خود نگه مي دارد و غروب خورشيد زود هنگام باعث مي شود كه زودتر براي شب روشن شوند. برگزاري يك رويداد بهانه اي براي مشتريان بهانه اي براي ترك خانه از سرگرمي براي شما فراهم مي آورد. يك شب ميكروفن باز ، شعر خواندن يا شب كاردستي را برگزار كنيد. از فروشگاههاي اطراف يا هنرمندان محله بخواهيد كه براي رويداد شما با شما همكاري كنند. اين رويداد باعث ايجاد يك جذابيت شخصي بيشتر براي فروشگاه شما خواهد شد و باعث مي شود مشتريان در فروشگاه شما احساس راحتي بيشتري داشته باشند و بخواهند براي بازديدهاي بيشتر دوباره به   آنجابروند.

استفاده از فرش در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ ها مرسوم نيست، اما شما مي توانيد سنت شكن باشيد، يك فرش ايراني جذاب با رنگ هاي گرم وگيرا را در خاص ترين قسمت كافي شاپ تان پهن كنيد و مشتري هاي خود را غافلگير كنيد، اين كار باعث مي شود تا شما چيز متفاوت تري را به مشتريان خود عرضه كنيد كه مسلما اين كار براي شان جذابيت و تازگي دارد.

فست فود

نشيمن هايي متفاوت براي صندلي ها و مبلمان كافي شاپ

براي نشيمن هاي صندلي ها و مبلمان كافي شاپ تان سعي كنيد كوسن ها يا بالشتك هايي كوچك درست كنيد تا مشتريان تان راحتي بيشتري داشته باشند، مطمئن باشيد با اين كار مشتريانتان زمان بيشتري را در كافي شاپ شما صرف مي كنند بدون آن كه خسته شوند.

فضايي خلاقانه براي نگه داري ماگ ها در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ

تعدادي شاخه درخت خشكيده كه به شكل يك درخت در گوشه آشپزخانه كافه تان در آمده است هم مي تواند ايده خوبي باشد براي نگه داري از ماگ ها، اين درخت زيبا مي تواند تبديل به الماني منحصر به فرد در كافه شما شود، حتي مي تواند از آن به عنوان قفسه اي براي ماگ هايي كه قصد فروش آن ها را داريد استفاده كنيد. ايده كم خرج اما متفاوت براي طراحي دكوراسيون داخلي.

نورپردازي هاي خلاقانه در طراحي دكوراسيون داخلي  كافي شاپ ها

با كمي خلاقيت مي توانيد ظاهر آن ها را تغيير دهيد و چراغ هاي منحصر به فرد خود را در فضاي داخلي كافي شاپ خود استفاه كنيد.

آويزهاي سقفي زيبا در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ ها

براي اين كه جذابيت دكوراسيون داخلي كافي شاپ تان بيشتر باشد از خود وسايلي كه استفاده مي كنيد براي تزيين فضاي داخلي هم بهره ببريد، مثلا از قهوه جوش ها، تعدادي قهوه جوش دست دوم و كهنه تهيه كنيد، آن ها را رنگ بزنيد، و آن ها را ازسقف كافي شاپ آويزان كنيد. به همين سادگي مشتيارن شما مي

توانند فضايي جذاب را تجربه كنند.

دكور فست فود

استفاده از وسايل دكوري شاخص در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ ها

در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ هاي تان از يك عنصر تزييني شاخص استفاده كنيد تا مشتريانتان هميشه كافه شما را با آن به ياد بياورند، عنصري مانند يك لوستر جذاب و گيرا يا يك گلدان قديمي گرانبها يا حتي يك تابلو بسيار نفيس. هر چيزي كه با فضاي داخلي كافه شما هماهنگي بيشتري دشته باشد.

كتابخانه هايي براي كافه ها و كافي شاپ ها

اين عناصر تزيييني شاخصي كه در قسمت قبلي از آن ها صحبت كرديم مي تواند يك كتابخانه متفاوت و هماهنگ با حال و هواي كافي شاپ باشد، كتابخانه اي به شكل فنجان هاي قهوه اي كه استفاده مي كنيد و با رنگ هايي زيبا كه چشم هر كسي را به خود خيره كند و او را مجاب كند كه حتي براي خواندن عنوان كتاب ها هم كه شده به آن مراجعه كند، درست كردن اين كتابخانه ها بسيار ساده است، فقط كافي است تا سري به مفازه نجاري محله تان بزنيد و از او كمك بخواهيد.

ماگ

منويي متفاوت براي كافي شاپ ها

سعي كنيد هر چيزي را كه مي توانيد در فضاي داخلي كافي شاپ تان خلاقانه طراحي كنيد، از روميزي ها و تابلوهاي رزرو روميزي گرفته تا منوهايي كه روي ديوار هستند، به عكس بالا نگاه كنيد تا ببنيد كه يك منوي خلاقانه چگونه مي تواند در فضاي داخلي يك كافي شاپ تبديل به عنصري زيبا و در عين حال جذاب شود.

كافه ايده

گوشه هايي در طراحي دكوراسيون داخلي كافي شاپ ها

در فضاي كافي شاپ تان گوشه اي دنج كه با مبلمان هاي راحتي مانند كاناپه ها و كوسن هاي زياد تزيين شده است داشته باشيد، اين فضاها افراد زيادي را به خود جذب مي كنند و باعث مي شوند هر كسي براي قرارهاي دوستانه و صميمي اش كافي شاپ شما را انتخاب كند.

امتياز:
بازديد: 2
برچسب:
:
[ 1398/6/11  ] [ ۱۱ ] [ fastcook ]
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب